REKLAMA

Prezydent RAFAŁ PIECH: DRAMAT w belgijskich szpitalach! 2x więcej ZA$ZPRYCOWANYCH na OIOMie, niż bez $ZPRYCY

Prezydent Siemianowic Śląskich, Rafał Piech, informuje Polaków o najnowszych danych z polskich i europejskich szpitali. Okazuje się, że szpryca wcale nie chroni przed hospitalizacją tak wybitnie, jak usiłują to wmówić Polakom media i rządzący.

Prezydent Rafał Piech po raz kolejny zwrócił się do Polaków z istotnymi danymi. Tym razem przedstawił informacje, które nie pojawiają się w mainstreamowych mediach bądź są marginalizowane.

– Dzisiaj trochę więcej danych na temat tego, co się dzieje w naszym kraju, ale i na całym świecie. Rano tygodnik „Do Reczy” podał informację na temat tego, co się dzieje w belgijskich szpitalach. Proszę sobie wyobrazić, że belgijski Instytut Zdrowia poinformował, że w szpitalach pomiędzy 28 listopada a 5 grudnia było dwa razy więcej osób zaszczepionych, niż niezaszczepionych. W tym czasie hospitalizowano łącznie 4354 osoby. 1170 nie było zaszczepionych, 54 osoby zaszczepione częściowo, a 2589 były w pełni zaszczepione – wymieniał prezydent Piech.

– Jeżeli chodzi o ciężki stan, na OIOM-ie było 805 osób, wśród nich 256 niezaszczepionych, 19 zaszczepionych częściowo, 441 zaszczepionych. Czyli, proszę zobaczyć, dwa razy więcej zaszczepionych na OIOM-ie, niż niezaszczepionych – zwrócił uwagę samorządowiec.

– Podobna sytuacja jest także w Polsce, choćby w szpitalu w Siemianowicach Śląskich. To są dane z 13 grudnia. 45% pacjentów chorych na covid to osoby zaszczepione. Jeżeli chodzi o OIOM, to są tam tylko osoby zaszczepione. Nie ma niezaszczepionych – podkreślił prezydent Rafał Piech.

– Tutaj chciałbym się zapytać, do kogo mają się zwrócić ci pacjenci, którzy dostali informację, że nie będą ciężko chorować, nie będzie hospitalizacji i zgonów? Nikt nie wziął za to żadnej odpowiedzialności. Ani rząd, ani żadne koncerny – stwierdził, podkreślając, iż te informacje muszą docierać do ludzi aby ich uświadamiać.

Wskazał, iż obywatele byli wprowadzani w błąd i oszukiwani.

– Przez ostatnie 10 lat na grypę umarło 7 milionów ludzi. Zdajecie sobie państwo sprawę co by było, gdyby ta sytuacja była tak nakręcana? Że 600-700 tysięcy ludzi rocznie umiera na grypę? – zapytywał prezydent Siemianowic Śląskich.

– Pamiętacie, jak mówiłem, że w 2009 roku pan Horban na ciężki przebieg grypy zalecał amantadynę. Oczywiście wiemy, że covid bardziej atakuje płuca. Tym bardziej powinniśmy stosować amantadynę, która była zalecana przez tego eksperta w 2009 roku. Dlaczego ta sytuacja jest taka? Ponieważ nie leczą koronawirusa tak, jak powinni – podkreślił Rafał Piech, wskazując, iż gdyby zaczęto od początku stosować amantadynę, nie doszłoby do tysięcy zgonów.

ZOBACZ TAKŻE:

Prezydent RAFAŁ PIECH ujawnia: Czy zgodzimy się na PRZYMUS i segregacja  SZOKUJĄCE dane w Polsce 

tvPolska

16-12-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)