REKLAMA

PILNE. Doktor Bodnar zakłada PARTIĘ! Polacy „Wspólnie dla Zdrowia”

Włodzimierz Bodnar, szykanowany przez władze lekarz z Przemyśla zakłada swoje ugrupowanie polityczne. Partia ma nazywać się „Wspólnie dla Zdrowia”. Jej założyciel podkreśla, iż sam jest „inicjatorem dyskusji w Polsce na temat przyczynowego leczenia COVID-19”.

W ostatnich miesiącach doktor Włodzimierz Bodnar zyskał rozgłos ze względu na swoje „niestandardowe” podejście do kwestii leczenia C-19. Medyk sięgnął bowiem po amantadynę, lek, który od lat stosowany był w ciężkim przebiegu chorób układu oddechowego. Jednak leczenie dr Bodnara spotkało się z krytyką środowisk rządowych i medycznych, które zalecają masowe szczypawkowanie społeczeństwa jako jedyną formę walki z chorobą.

 

Teraz doktor Bodnar, specjalista w dziedzinie chorób płuc, zakłada ugrupowanie „Wspólnie dla Zdrowia”.

Jednym z jego celów ma być „zakończenie pandemii”. Oprócz tego, ma ono na celu „zapewnienie wolności wypowiedzi i dyskusji”. Doktor Bodnar przygotował także cele polityczne, takie jak m.in. „wyrównanie poziomu życia i zarobków Polaków do średniej Unii Europejskiej”.

Sam dr Bodnar podkreśla, iż „w trakcie pandemii jest nadal stale z pacjentami i z ich problemami”, podczas gdy inni medycy wycofali się na żądanie władz.

– Uważamy, że Polacy powinni decydować o Polsce częściej niż co 4 lata – stwierdzono na stronie ugrupowania. Do jego celów należy także uproszczenie systemu podatkowego oraz podniesienie poziomu życia Polaków. Lekarz chce także wykorzystać geopolityczny potencjał Polski w handlu międzynarodowym.

Na stronie ugrupowania odważny lekarz zbiera podpisy na liście poparcia. Dla zarejestrowania potrzebuje 1000 podpisów.

Doktor Bodnar gościł na antenie tvPolska, dzieląc się z Polakami wiedzą przemilczaną przez władze i media głównego nurtu.

ZOBACZ TAKŻE:

JERZY ZIĘBA: BODNAROWI powinniśmy stawiać pomniki w ZŁOCIE!

tvPolska

13-12-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)