REKLAMA

Spotkanie z Markiem Jakubiakiem. O sobie mówi: Społecznik, patriota, propagator polskiej historii (TRANSMISJA LIVE)

RZESZÓW / PODKARPACIE. Trwa spotkanie posła Marka Jakubiaka z mieszkańcami Rzeszowa. Spotkanie ma charakter otwarcia na Podkarpaciu Federacja dla Rzeczypospolitej i jest jednym z pierwszych tego typu spotkań posła.

"Będziemy rozmawiać o programie FDR jego statucie, możliwych koalicjach oraz obecnych statystykach" - czytamy na oficjalnym profilu Federacji dla Rzeczypospolitej.

Spotkanie z Markiem Jakubiakiem odbędzie się w budynku A0 Uniwersytetu Rzeszowskiego ul. Pigonia 1, 35-959 Rzeszów, sala 167.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych ruchem FDR.

Marek Jakubik jest posłem na Sejm VIII kadencji, startując z pierwszego miejsca na liście komitetu wyborczego Kukiz`15, w okręgu płockim. Był kandydatem Kukiz`15 w wyborach na prezydenta Warszawy, ostatecznie zajmując 4. miejsce, wśród 14. kandydatów. 2 listopada 2018 roku odszedł z klubu Kukiz`15, zostając posłem niezrzeszonym. W tym czasie ogłosił ponadto powstanie partii pod nazwą Federacja dla Rzeczypospolitej. Do Parlamentu Europejskiego zawiązał się z koalicją Konfederacji KORWiN Braun Liroy Narodowcy.foto: Marek Jakubiak / fb

źródło: red., FDR / fb

2019-03-20 12:20:00